Napajanje Mean Well LRS-600-36 600W 36V
Proizvođač: Mean Well
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-600-36 niskoprofilne serije LRS od 600W, izlaznog napona 36V i maksimalne struje do 16.6A. Garancija 3 godine.
Stanje: Ima na stanju
1.271.429 RSD sa PDV-om
i h
Mean Well LRS-600 600W AC/DC Napajanje sa jednim izlazom je zatvoreno jednoizlazno prekidačko napajanje sa 35mm niskoprofilnim dizajnom. Sa ulaznom naizmeničnom strujom od 115 ili 230 volti (podešava se pomoću prekidača), cela serija napajanja omogućava izlaznu jednosmernu struju od 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, and 48V. LRS-600 ima visoku efikasnost do 92%. Ugrađeni ventilator omogućava LRS-600 napajanjima opseg radne temperature od -30ºC to +70ºC sa punim opterećenjem. Sa potrošnjom u radu bez opterećenja manjom od 0.75W, LRS-600 krajnjim sistemima obezbeđuje zadovoljenje visokih energetskih standarda. LRS-600 ima kompletne zaštitne funkcije kao i 5G antivibracione sposobnosti.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)600
Izlazni napon (V)36
Struja (A)16.6
Dužina (mm)225
Širina (mm)124
Visina (mm)41
Težina (g)850
Radna temperatura (°C)-25...+70°C
Serija napajanjaLRS
Šifra proizvođačaLRS-600-36
Ključne reči proizvoda
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Kabl 4x1 PVC, širmovan, crni, za primenu u nosačima kablova
Dostupnost: Na stanju
71.429 RSD sa PDV-om
Linearni ležaj sa kućištem SBR20UU
Rasečeni linearni kuglični ležaj u aluminijumskom kućištu za laku i jednostavnu montažu.
Dostupnost: Na stanju
Zupčasta letva sa kosim zubima 1.5M, 20x20x960mm
Zupčasta letva sa kosim zubima 1.5M, dimenzija 20x20mm, dužine 960mm, C45. Rupe su izbušene za laku montažu.