Napajanje Mean Well LRS-350-12 350W 12V
Proizvođač: Mean Well
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-350-12 niskoprofilne serije LRS od 350W, izlaznog napona 12V i maksimalne struje do 29A. Garancija 3 godine.
Stanje: Ima na stanju
621.429 RSD sa PDV-om
i h
Mean Well LRS-350 350W AC/DC Napajanje sa jednim izlazom je zatvoreno jednoizlazno prekidačko napajanje sa 30mm niskoprofilnim dizajnom. Sa ulaznom naizmeničnom strujom od 115 ili 230 volti (podešava se pomoću prekidača), cela serija napajanja omogućava izlaznu jednosmernu struju od 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, and 48V. LRS-350 ima visoku efikasnost do 89%. Ugrađeni ventilator omogućava LRS-350 napajanjima opseg radne temperature od -30ºC to +70ºC sa punim opterećenjem. Sa potrošnjom u radu bez opterećenja manjom od 0.75W, LRS-350 krajnjim sistemima obezbeđuje zadovoljenje visokih energetskih standarda. LRS-350 ima kompletne zaštitne funkcije kao i 5G antivibracione sposobnosti.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)350
Izlazni napon (V)12
Struja (A)29
Dužina (mm)215
Širina (mm)115
Visina (mm)30
Težina (g)760
Radna temperatura (°C)-25...+70°C
Serija napajanjaLRS
Šifra proizvođačaLRS-350-12
Ključne reči proizvoda
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Nosač kablova 15x30
Plastični energetski lanac 15x30 sa unutrašnjim otvorom dimenzija 15x30mm, spoljnih dimenzija 20x38.5mm, radijus savijanja R28, ne otvara se na člancima. Šlep kabl je dužine 1m i isporučuje se sa krajnjim konektorima.
Dostupnost: Na stanju
128.571 RSD sa PDV-om
Nosač motora 42
Čelični L držač motora, za laku montažu NEMA 17 step motora.
Dostupnost: Na stanju
TB6600 Drajver za step motore do 4.0A
Ekonomični drajver za step motore klase NEMA 17 i NEMA 23 do 4.0A sa SMD verzijom TB6600 čipa.
Step Motor NEMA 17 42x48, 1.68A, 4.4kg.cm
NEMA 17 Step motor dimenzija 42x48mm, struje do 1.68A i obrtnog momenta do 4.4 kg.cm
Oslonac za vođice SK12
Stojeći oslonac za vođice prečnika 12mm tipa SK - SK12 za montažu na površinu koja je paralelna sa vođicom