Proizvodi označeni sa 'lrs-350-12'
View as Mreža Lista
Sortirano po
Napajanje Mean Well LRS-350-12 350W 12V
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-350-12 niskoprofilne serije LRS od 350W, izlaznog napona 12V i maksimalne struje do 29A. Garancija 3 godine.
Dostupnost: Na stanju
621.429 RSD sa PDV-om
Transformator 1000VA izlaz 70VAC
Dostupnost: Na stanju
1.000.000 RSD sa PDV-om
Transformator 1500VA izlaz 70VDC