Napajanje Mean Well LRS-350-48 350W 48V
Proizvođač: Mean Well
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-350-48 niskoprofilne serije LRS od 350W, izlaznog napona 48V i maksimalne struje do 7.3A. Garancija 3 godine.
Stanje: Ima na stanju
700.000 RSD sa PDV-om
i h
Mean Well LRS-350 350W AC/DC Napajanje sa jednim izlazom je zatvoreno jednoizlazno prekidačko napajanje sa 30mm niskoprofilnim dizajnom. Sa ulaznom naizmeničnom strujom od 115 ili 230 volti (podešava se pomoću prekidača), cela serija napajanja omogućava izlaznu jednosmernu struju od 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, and 48V. LRS-350 ima visoku efikasnost do 89%. Ugrađeni ventilator omogućava LRS-350 napajanjima opseg radne temperature od -30ºC to +70ºC sa punim opterećenjem. Sa potrošnjom u radu bez opterećenja manjom od 0.75W, LRS-350 krajnjim sistemima obezbeđuje zadovoljenje visokih energetskih standarda. LRS-350 ima kompletne zaštitne funkcije kao i 5G antivibracione sposobnosti.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)350
Izlazni napon (V)48
Struja (A)7.3
Dužina (mm)215
Širina (mm)115
Visina (mm)30
Težina (g)760
Radna temperatura (°C)-25...+70°C
Serija napajanjaLRS
Šifra proizvođačaLRS-350-48
Ključne reči proizvoda
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Kabl 6x0.25 PVC, signalni, sivi
Dostupnost: Nema na stanju
21.429 RSD sa PDV-om
Kabl 4x0.75 PVC, sivi, za primenu u nosačima kablova
Dostupnost: Na stanju
Kabl 3x2x0,25 PVC, širmovan, sivi, za primenu u nosačima kablova
Dostupnost: Na stanju
Hibridni servo set Nema 34 od 12.5Nm
Servo step komplet sa Nema 34 step motorom od 12.5Nm, enkoderom od 1000 linija i drajverom
Zupčasta letva sa kosim zubima 1.5M, 20x20x960mm
Zupčasta letva sa kosim zubima 1.5M, dimenzija 20x20mm, dužine 960mm, C45. Rupe su izbušene za laku montažu.