Proizvodi označeni sa 'lrs-350-48'
View as Mreža Lista
Sortirano po
Napajanje Mean Well LRS-350-48 350W 48V
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-350-48 niskoprofilne serije LRS od 350W, izlaznog napona 48V i maksimalne struje do 7.3A. Garancija 3 godine.