Napajanje Mean Well LRS-350-24 350W 24V
Proizvođač: Mean Well
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-350-24 niskoprofilne serije LRS od 350W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 14.6A. Garancija 3 godine.
Stanje: Ima na stanju
614.286 RSD sa PDV-om
i h
Mean Well LRS-350 350W AC/DC Napajanje sa jednim izlazom je zatvoreno jednoizlazno prekidačko napajanje sa 30mm niskoprofilnim dizajnom. Sa ulaznom naizmeničnom strujom od 115 ili 230 volti (podešava se pomoću prekidača), cela serija napajanja omogućava izlaznu jednosmernu struju od 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, and 48V. LRS-350 ima visoku efikasnost do 89%. Ugrađeni ventilator omogućava LRS-350 napajanjima opseg radne temperature od -30ºC to +70ºC sa punim opterećenjem. Sa potrošnjom u radu bez opterećenja manjom od 0.75W, LRS-350 krajnjim sistemima obezbeđuje zadovoljenje visokih energetskih standarda. LRS-350 ima kompletne zaštitne funkcije kao i 5G antivibracione sposobnosti.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)350
Izlazni napon (V)24
Struja (A)14.6
Dužina (mm)215
Širina (mm)115
Visina (mm)30
Težina (g)760
Radna temperatura (°C)-25...+70°C
Serija napajanjaLRS
Šifra proizvođačaLRS-350-24
Ključne reči proizvoda
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
TB6600 Drajver za step motore do 4.0A
Ekonomični drajver za step motore klase NEMA 17 i NEMA 23 do 4.0A sa SMD verzijom TB6600 čipa.
Dostupnost: Na stanju
114.286 RSD sa PDV-om
Mikro Prekidač
Mikro prekidač, koristi se kao krajnji - granični prekidač.
Dostupnost: Na stanju
Konektor GX16-4
Konektor za montažu na šasiju GX16 sa 4 pina.
Crevo za vodu, PE 8x5mm
Crevo za vodu, PE, 8mm spoljneg i 5mm unutrašnjeg prečnika, odgovarajuće za povezivanje pumpe za vodu i obradnog motora.