Proizvodi označeni sa 'lrs-350-24'
View as Mreža Lista
Sortirano po
Napajanje Mean Well LRS-350-24 350W 24V
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-350-24 niskoprofilne serije LRS od 350W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 14.6A. Garancija 3 godine.