Proizvodi označeni sa 'lrs-600-36'
View as Mreža Lista
Sortirano po
Napajanje Mean Well LRS-600-36 600W 36V
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-600-36 niskoprofilne serije LRS od 600W, izlaznog napona 36V i maksimalne struje do 16.6A. Garancija 3 godine.