Napajanje Mean Well LRS-600-24 600W 24V
Proizvođač: Mean Well
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-600-24 niskoprofilne serije LRS od 600W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 25A. Garancija 3 godine.
Stanje: Ima na stanju
1.271.429 RSD sa PDV-om
i h
Mean Well LRS-600 600W AC/DC Napajanje sa jednim izlazom je zatvoreno jednoizlazno prekidačko napajanje sa 35mm niskoprofilnim dizajnom. Sa ulaznom naizmeničnom strujom od 115 ili 230 volti (podešava se pomoću prekidača), cela serija napajanja omogućava izlaznu jednosmernu struju od 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, and 48V. LRS-600 ima visoku efikasnost do 92%. Ugrađeni ventilator omogućava LRS-600 napajanjima opseg radne temperature od -30ºC to +70ºC sa punim opterećenjem. Sa potrošnjom u radu bez opterećenja manjom od 0.75W, LRS-600 krajnjim sistemima obezbeđuje zadovoljenje visokih energetskih standarda. LRS-600 ima kompletne zaštitne funkcije kao i 5G antivibracione sposobnosti.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)600
Izlazni napon (V)24
Struja (A)25
Dužina (mm)225
Širina (mm)124
Visina (mm)41
Težina (g)850
Radna temperatura (°C)-25...+70°C
Serija napajanjaLRS
Šifra proizvođačaLRS-600-24
Ključne reči proizvoda
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Zupčasti kaiš T5 širine 25mm
Remen 25T5 PU sa otvorenim krajem, od poliruetana sa čeličnim nitima, profila T5, korak zuba 5mm širina kaiša 25mm
Dostupnost: Na stanju
114.286 RSD sa PDV-om
Kabl 4x1.5 PVC, širmovan, crni, za primenu u nosačima kablova
Dostupnost: Na stanju
Kabl 6x0.25 PVC, signalni, sivi
Dostupnost: Nema na stanju
Drajver za NEMA 34 step motore do 7.2A - DM860H
Nosač kablova 25x57
Plastični energetski lanac 25x57 sa unutrašnjim otvorom dimenzija 25x57mm, spoljnih dimenzija 40x77mm, radijus savijanja R55, sa mogućnošću otvaranja na člancima i sa unutrašnje i sa spoljašnje strane. Šlep kabl je dužine 1m i isporučuje se sa krajnjim konektorima.