Proizvodi označeni sa 'lrs-600-24'
View as Mreža Lista
Sortirano po
Napajanje Mean Well LRS-600-24 600W 24V
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-600-24 niskoprofilne serije LRS od 600W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 25A. Garancija 3 godine.