Napajanje Mean Well LRS-600-12 600W 12V
Proizvođač: Mean Well
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-600-12 niskoprofilne serije LRS od 600W, izlaznog napona 12V i maksimalne struje do 50A. Garancija 3 godine.
Stanje: Ima na stanju
1.271.429 RSD sa PDV-om
i h
Mean Well LRS-600 600W AC/DC Napajanje sa jednim izlazom je zatvoreno jednoizlazno prekidačko napajanje sa 35mm niskoprofilnim dizajnom. Sa ulaznom naizmeničnom strujom od 115 ili 230 volti (podešava se pomoću prekidača), cela serija napajanja omogućava izlaznu jednosmernu struju od 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, and 48V. LRS-600 ima visoku efikasnost do 92%. Ugrađeni ventilator omogućava LRS-600 napajanjima opseg radne temperature od -30ºC to +70ºC sa punim opterećenjem. Sa potrošnjom u radu bez opterećenja manjom od 0.75W, LRS-600 krajnjim sistemima obezbeđuje zadovoljenje visokih energetskih standarda. LRS-600 ima kompletne zaštitne funkcije kao i 5G antivibracione sposobnosti.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)600
Izlazni napon (V)12
Struja (A)50
Dužina (mm)225
Širina (mm)124
Visina (mm)41
Težina (g)850
Radna temperatura (°C)-25...+70°C
Serija napajanjaLRS
Šifra proizvođačaLRS-600-12
Ključne reči proizvoda
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Rešetka za ventilator 120mm
Dostupnost: Na stanju
21.429 RSD sa PDV-om
Ventilator 12025 12V
Ventilator dimenzija 120x25 12V