Proizvodi označeni sa 'lrs-600-12'
View as Mreža Lista
Sortirano po
Napajanje Mean Well LRS-600-12 600W 12V
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-600-12 niskoprofilne serije LRS od 600W, izlaznog napona 12V i maksimalne struje do 50A. Garancija 3 godine.