Napajanje Mean Well LRS-450-48 450W 48V
Proizvođač: Mean Well
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-450-48 niskoprofilne serije LRS od 450W, izlaznog napona 48V i maksimalne struje do 9.4A. Garancija 3 godine.
Stanje: Ima na stanju
1.092.857 RSD sa PDV-om
i h
Mean Well LRS-450 450W AC/DC Napajanje sa jednim izlazom je zatvoreno jednoizlazno prekidačko napajanje sa 35mm niskoprofilnim dizajnom. Sa ulaznom naizmeničnom strujom od 115 ili 230 volti (podešava se pomoću prekidača), cela serija napajanja omogućava izlaznu jednosmernu struju od 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, i 48V. LRS-450 ima visoku efikasnost do 92%. Ugrađeni ventilator omogućava LRS-450 napajanjima opseg radne temperature od -30ºC to +70ºC sa punim opterećenjem. Sa potrošnjom u radu bez opterećenja manjom od 0.75W, LRS-450 krajnjim sistemima obezbeđuje zadovoljenje visokih energetskih standarda. LRS-450 ima kompletne zaštitne funkcije kao i 5G antivibracione sposobnosti.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)450
Izlazni napon (V)48
Struja (A)9.4
Dužina (mm)225
Širina (mm)124
Visina (mm)35
Težina (g)850
Radna temperatura (°C)-25...+70°C
Serija napajanjaLRS
Šifra proizvođačaLRS-450-48
Ključne reči proizvoda
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Crevo za ulje od 4mm
Crevo za ulje od 4mm. Cena je po metru.
Dostupnost: Na stanju
7.143 RSD sa PDV-om
Pneumatska brza spojka PC4-01/PC4-M10*1
Pneumatski brzi konektor PC4-01 / PC4-M10 * 1 za crevo prečnika 4mm i navoj 1/8 (9.75mm) odnosno 10mm.
Dostupnost: Na stanju
Kabl 4x1 PVC, širmovan, crni, za primenu u nosačima kablova
Granični prekidač 8104
Oslonac za kuglično navojno vreteno FK12
Oslonac za fiksni kraj kugličnog navojnog vretena, sa rupom prečnika 12mm, koji se koristi za vreteno prečnika 16mm.