Proizvodi označeni sa 'lrs-450-48'
View as Mreža Lista
Sortirano po
Napajanje Mean Well LRS-450-48 450W 48V
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-450-48 niskoprofilne serije LRS od 450W, izlaznog napona 48V i maksimalne struje do 9.4A. Garancija 3 godine.