Napajanje Mean Well LRS-450-24 450W 24V
Proizvođač: Mean Well
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-450-24 niskoprofilne serije LRS od 450W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 18.8A. Garancija 3 godine.
Stanje: Ima na stanju
1.092.857 RSD sa PDV-om
i h
Mean Well LRS-450 450W AC/DC Napajanje sa jednim izlazom je zatvoreno jednoizlazno prekidačko napajanje sa 35mm niskoprofilnim dizajnom. Sa ulaznom naizmeničnom strujom od 115 ili 230 volti (podešava se pomoću prekidača), cela serija napajanja omogućava izlaznu jednosmernu struju od 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, and 48V. LRS-450 ima visoku efikasnost do 92%. Ugrađeni ventilator omogućava LRS-450 napajanjima opseg radne temperature od -30ºC to +70ºC sa punim opterećenjem. Sa potrošnjom u radu bez opterećenja manjom od 0.75W, LRS-450 krajnjim sistemima obezbeđuje zadovoljenje visokih energetskih standarda. LRS-450 ima kompletne zaštitne funkcije kao i 5G antivibracione sposobnosti.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)450
Izlazni napon (V)24
Struja (A)18.8
Dužina (mm)225
Širina (mm)124
Visina (mm)35
Težina (g)850
Radna temperatura (°C)-25...+70°C
Serija napajanjaLRS
Šifra proizvođačaLRS-450-24
Ključne reči proizvoda
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Drajver za NEMA 34 step motore do 7.2A - DM860H
Dostupnost: Na stanju
614.286 RSD sa PDV-om
Linearni ležaj sa kućištem SBR20UU
Rasečeni linearni kuglični ležaj u aluminijumskom kućištu za laku i jednostavnu montažu.
Dostupnost: Na stanju
Step Motor NEMA 34 86x78, 5.5A, 4.6Nm
Kabl 4x1 PVC, širmovan, crni, za primenu u nosačima kablova
Zupčasta letva sa kosim zubima 1.5M, 20x20x960mm
Zupčasta letva sa kosim zubima 1.5M, dimenzija 20x20mm, dužine 960mm, C45. Rupe su izbušene za laku montažu.