Proizvodi označeni sa 'lrs-450-24'
View as Mreža Lista
Sortirano po
Napajanje Mean Well LRS-450-24 450W 24V
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-450-24 niskoprofilne serije LRS od 450W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 18.8A. Garancija 3 godine.