Napajanje Mean Well LRS-450-12 450W 12V
Proizvođač: Mean Well
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-450-12 niskoprofilne serije LRS od 450W, izlaznog napona 12V i maksimalne struje do 37.5A. Garancija 3 godine.
Stanje: Ima na stanju
1.092.857 RSD sa PDV-om
i h
Mean Well LRS-450 450W AC/DC Napajanje sa jednim izlazom je zatvoreno jednoizlazno prekidačko napajanje sa 35mm niskoprofilnim dizajnom. Sa ulaznom naizmeničnom strujom od 115 ili 230 volti (podešava se pomoću prekidača), cela serija napajanja omogućava izlaznu jednosmernu struju od 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, and 48V. LRS-450 ima visoku efikasnost do 92%. Ugrađeni ventilator omogućava LRS-450 napajanjima opseg radne temperature od -30ºC to +70ºC sa punim opterećenjem. Sa potrošnjom u radu bez opterećenja manjom od 0.75W, LRS-450 krajnjim sistemima obezbeđuje zadovoljenje visokih energetskih standarda. LRS-450 ima kompletne zaštitne funkcije kao i 5G antivibracione sposobnosti.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)450
Izlazni napon (V)12
Struja (A)37.5
Dužina (mm)225
Širina (mm)124
Visina (mm)35
Težina (g)850
Radna temperatura (°C)-25...+70°C