Napajanje Mean Well LRS-350-36 350W 36V
Proizvođač: Mean Well
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-350-36 niskoprofilne serije LRS od 350W, izlaznog napona 36V i maksimalne struje do 9.7A. Garancija 3 godine.
Stanje: Ima na stanju
700.000 RSD sa PDV-om
i h
Mean Well LRS-350 350W AC/DC Napajanje sa jednim izlazom je zatvoreno jednoizlazno prekidačko napajanje sa 30mm niskoprofilnim dizajnom. Sa ulaznom naizmeničnom strujom od 115 ili 230 volti (podešava se pomoću prekidača), cela serija napajanja omogućava izlaznu jednosmernu struju od 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, and 48V. LRS-350 ima visoku efikasnost do 89%. Ugrađeni ventilator omogućava LRS-350 napajanjima opseg radne temperature od -30ºC to +70ºC sa punim opterećenjem. Sa potrošnjom u radu bez opterećenja manjom od 0.75W, LRS-350 krajnjim sistemima obezbeđuje zadovoljenje visokih energetskih standarda. LRS-350 ima kompletne zaštitne funkcije kao i 5G antivibracione sposobnosti.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)350
Izlazni napon (V)36
Struja (A)9.7
Dužina (mm)215
Visina (mm)115
Širina (mm)30
Težina (g)760
Radna temperatura (°C)-25...+70°C
Serija napajanjaLRS
Šifra proizvođačaLRS-350-36
Ključne reči proizvoda
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Crevo za vodu, PE 8x5mm
Crevo za vodu, PE, 8mm spoljneg i 5mm unutrašnjeg prečnika, odgovarajuće za povezivanje pumpe za vodu i obradnog motora.
Dostupnost: Na stanju
14.286 RSD sa PDV-om
Kabl 6x0.25 PVC, signalni, sivi
Dostupnost: Nema na stanju
Oslonac za vođice SK16
Stojeći oslonac za vođice prečnika 16mm tipa SK - SK16 za montažu na površinu koja je paralelna sa vođicom
Dostupnost: Na stanju
Kabl 4x0.75 TPE, crni, za primenu u nosačima kablova
TB6600 Drajver za step motore do 4.0A
Ekonomični drajver za step motore klase NEMA 17 i NEMA 23 do 4.0A sa SMD verzijom TB6600 čipa.