Proizvodi označeni sa 'lrs-350-36'
View as Mreža Lista
Sortirano po
Napajanje Mean Well LRS-350-36 350W 36V
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-350-36 niskoprofilne serije LRS od 350W, izlaznog napona 36V i maksimalne struje do 9.7A. Garancija 3 godine.