Napajanje Mean Well LRS-200-48 200W 48V
Proizvođač: Mean Well
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-200-48 niskoprofilne serije LRS od 200W, izlaznog napona 48V i maksimalne struje do 4.4A. Garancija 3 godine.
Stanje: Ima na stanju
550.000 RSD sa PDV-om
i h
Mean Well LRS-200 200W AC/DC Napajanje sa jednim izlazom je zatvoreno jednoizlazno prekidačko napajanje sa 30mm niskoprofilnim dizajnom. Sa ulaznom naizmeničnom strujom od 115 ili 230 volti (podešava se pomoću prekidača), cela serija napajanja omogućava izlaznu jednosmernu struju od 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, and 48V. LRS-200 ima visoku efikasnost do 90%. Mrežasto metalno kućište sa poboljšanim transferom toplote omogućava LRS-200 napajanjima opseg radne temperature od -30ºC to +70ºC sa punim opterećenjem bez ventilatora. Sa potrošnjom u radu bez opterećenja manjom od 0.75W, LRS-200 krajnjim sistemima obezbeđuje zadovoljenje visokih energetskih standarda. LRS-200 ima kompletne zaštitne funkcije kao i 5G antivibracione sposobnosti.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)200
Izlazni napon (V)48
Struja (A)4.4
Dužina (mm)215
Širina (mm)115
Visina (mm)30
Težina (g)660
Radna temperatura (°C)-25...+70°C
Serija napajanjaLRS
Šifra proizvođačaLRS-200-48
Ključne reči proizvoda
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Kabl 4x0.75 PVC, sivi, za primenu u nosačima kablova
Dostupnost: Na stanju
30.000 RSD sa PDV-om
Kolica za profilisanu šinu HGW15CC
Dostupnost: Na stanju
Step Motor NEMA 23 57x76, 2.8A, 1.89Nm
Linearna okrugla vođica prečnika 10mm
Linearna okrugla vođica je prečnika 10mm, hromirana i kaljena na tvrdoću HRC 60-64. Preciznost je klase h6 g6. Kaljeni sloj je debljine od 0.8-3mm.