Napajanje Mean Well LRS-200-12 200W 12V
Proizvođač: Mean Well
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-200-12 niskoprofilne serije LRS od 200W, izlaznog napona 12V i maksimalne struje do 17A. Garancija 3 godine.
Stanje: Ima na stanju
500.000 RSD sa PDV-om
i h
Mean Well LRS-200 200W AC/DC Napajanje sa jednim izlazom je zatvoreno jednoizlazno prekidačko napajanje sa 30mm niskoprofilnim dizajnom. Sa ulaznom naizmeničnom strujom od 115 ili 230 volti (podešava se pomoću prekidača), cela serija napajanja omogućava izlaznu jednosmernu struju od 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, and 48V. LRS-200 ima visoku efikasnost do 90%. Mrežasto metalno kućište sa poboljšanim transferom toplote omogućava LRS-200 napajanjima opseg radne temperature od -30ºC to +70ºC sa punim opterećenjem bez ventilatora. Sa potrošnjom u radu bez opterećenja manjom od 0.75W, LRS-200 krajnjim sistemima obezbeđuje zadovoljenje visokih energetskih standarda. LRS-200 ima kompletne zaštitne funkcije kao i 5G antivibracione sposobnosti.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)200
Izlazni napon (V)12
Struja (A)17
Dužina (mm)215
Širina (mm)115
Visina (mm)30
Težina (g)660
Radna temperatura (°C)-25...+70°C
Serija napajanjaLRS
Šifra proizvođačaLRS-200-12
Ključne reči proizvoda
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Mikro Prekidač
Mikro prekidač, koristi se kao krajnji - granični prekidač.
Dostupnost: Na stanju
14.286 RSD sa PDV-om
Napajanje Mean Well LRS-150-12 150W 12V
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-150-12 niskoprofilne serije LRS od 150W, izlaznog napona 12V i maksimalne struje do 12.5A. Garancija 3 godine.
Dostupnost: Na stanju
TB6600 Drajver za step motore do 4.0A
Ekonomični drajver za step motore klase NEMA 17 i NEMA 23 do 4.0A sa SMD verzijom TB6600 čipa.
Step Motor NEMA 23 57x76, 2.8A, 1.89Nm