Napajanje Mean Well LRS-150-12 150W 12V
Proizvođač: Mean Well
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-150-12 niskoprofilne serije LRS od 150W, izlaznog napona 12V i maksimalne struje do 12.5A. Garancija 3 godine.
Stanje: Ima na stanju
342.857 RSD sa PDV-om
i h
Mean Well LRS-150 150W AC/DC Napajanje sa jednim izlazom je zatvoreno jednoizlazno prekidačko napajanje sa 30mm niskoprofilnim dizajnom. Sa ulaznom naizmeničnom strujom od 115 ili 230 volti (podešava se pomoću prekidača), cela serija napajanja omogućava izlaznu jednosmernu struju od 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, and 48V. LRS-150 ima visoku efikasnost do 90%. Mrežasto metalno kućište sa poboljšanim transferom toplote omogućava LRS-150 napajanjima opseg radne temperature od -30ºC to +70ºC sa punim opterećenjem bez ventilatora. Sa potrošnjom u radu bez opterećenja manjom od 0.75W, LRS-150 krajnjim sistemima obezbeđuje zadovoljenje visokih energetskih standarda. LRS-150 ima kompletne zaštitne funkcije kao i 5G antivibracione sposobnosti.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)150
Izlazni napon (V)12
Struja (A)12.5
Dužina (mm)159
Širina (mm)97
Visina (mm)30
Težina (g)480
Radna temperatura (°C)-30~+70
Serija napajanjaLRS
Šifra proizvođačaLRS-150-12
Ključne reči proizvoda
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
TB6600 Drajver za step motore do 4.0A
Ekonomični drajver za step motore klase NEMA 17 i NEMA 23 do 4.0A sa SMD verzijom TB6600 čipa.
Dostupnost: Na stanju
114.286 RSD sa PDV-om
Konektor GX12-4
Konektor za montažu na šasiju GX12 sa 4 pina.
Dostupnost: Na stanju
Mikro Prekidač
Mikro prekidač, koristi se kao krajnji - granični prekidač.
Zupčasti kaiš AT5 širine 10mm
Remen 10AT5 PU sa otvorenim krajem, od poliuretana sa čeličnim nitima, profil AT5 korak zuba 5mm širina kaiša 10mm