Proizvodi označeni sa 'lrs-150-12'
View as Mreža Lista
Sortirano po
Napajanje Mean Well LRS-150-12 150W 12V
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-150-12 niskoprofilne serije LRS od 150W, izlaznog napona 12V i maksimalne struje do 12.5A. Garancija 3 godine.