Proizvodi označeni sa 'lrs-200-12'
View as Mreža Lista
Sortirano po
Napajanje Mean Well LRS-200-12 200W 12V
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-200-12 niskoprofilne serije LRS od 200W, izlaznog napona 12V i maksimalne struje do 17A. Garancija 3 godine.