Napajanje Mean Well LRS-100-12 100W 12V
Proizvođač: Mean Well
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-100-12 niskoprofilne serije LRS od 100W, izlaznog napona 12V i maksimalne struje do 8.5A. Garancija 3 godine.
Stanje: Ima na stanju
264.286 RSD sa PDV-om
i h
Mean Well LRS-100 100W AC/DC Napajanje sa jednim izlazom je zatvoreno jednoizlazno prekidačko napajanje sa 30mm niskoprofilnim dizajnom. Sa ulaznom naizmeničnom strujom od 115 ili 230 volti (podešava se pomoću prekidača), cela serija napajanja omogućava izlaznu jednosmernu struju od 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, and 48V. LRS-100 ima visoku efikasnost do 90%. Mrežasto metalno kućište sa poboljšanim transferom toplote omogućava LRS-100 napajanjima opseg radne temperature od -30ºC to +70ºC sa punim opterećenjem bez ventilatora. Sa potrošnjom u radu bez opterećenja manjom od 0.75W, LRS-100 krajnjim sistemima obezbeđuje zadovoljenje visokih energetskih standarda. LRS-100 ima kompletne zaštitne funkcije kao i 5G antivibracione sposobnosti.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)100
Izlazni napon (V)12
Struja (A)8.5
Dužina (mm)129
Širina (mm)97
Visina (mm)30
Težina (g)340
Radna temperatura (°C)-30...+70°C
Serija napajanjaLRS
Šifra proizvođačaLRS-100-12
Ključne reči proizvoda
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Arduino DRV8825 Drajver step motora sa hladnjakom
Arduino DRV8825 Drajver step motora sa hladnjakom za step motore do 1.5A bez hladnjaka ili 2.2A sa dodatnim hlađenjem.
Dostupnost: Na stanju
78.571 RSD sa PDV-om
Idler remenica 10-2GT-20T-5B
Idler remenica za kaiš 2GT širine 10mm od 20 zuba i sa ležajem sa rupom od 5mm
Dostupnost: Na stanju
Ležaj u kućištu KP08
Ležaj u kućištu KP08 za osovinu prečnika 8mm.
TB6600 Drajver za step motore do 4.0A
Ekonomični drajver za step motore klase NEMA 17 i NEMA 23 do 4.0A sa SMD verzijom TB6600 čipa.
Zupčasti kaiš 2GT širine 6mm guma