Proizvodi označeni sa 'lrs-100-12'
View as Mreža Lista
Sortirano po
Napajanje Mean Well LRS-100-12 100W 12V
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-100-12 niskoprofilne serije LRS od 100W, izlaznog napona 12V i maksimalne struje do 8.5A. Garancija 3 godine.
Dostupnost: Na stanju
264.286 RSD sa PDV-om
Napajanje Mean Well LRS-100-5 100W 5V