Proizvodi označeni sa 'lrs-200-48'
View as Mreža Lista
Sortirano po
Napajanje Mean Well LRS-200-48 200W 48V
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-200-48 niskoprofilne serije LRS od 200W, izlaznog napona 48V i maksimalne struje do 4.4A. Garancija 3 godine.