Napajanje Mean Well LRS-200-36 200W 36V
Proizvođač: Mean Well
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-200-36 niskoprofilne serije LRS od 200W, izlaznog napona 36V i maksimalne struje do 5.9A. Garancija 3 godine.
Stanje: Ima na stanju
500.000 RSD sa PDV-om
i h
Mean Well LRS-200 200W AC/DC Napajanje sa jednim izlazom je zatvoreno jednoizlazno prekidačko napajanje sa 30mm niskoprofilnim dizajnom. Sa ulaznom naizmeničnom strujom od 115 ili 230 volti (podešava se pomoću prekidača), cela serija napajanja omogućava izlaznu jednosmernu struju od 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, and 48V. LRS-200 ima visoku efikasnost do 90%. Mrežasto metalno kućište sa poboljšanim transferom toplote omogućava LRS-200 napajanjima opseg radne temperature od -30ºC to +70ºC sa punim opterećenjem bez ventilatora. Sa potrošnjom u radu bez opterećenja manjom od 0.75W, LRS-200 krajnjim sistemima obezbeđuje zadovoljenje visokih energetskih standarda. LRS-200 ima kompletne zaštitne funkcije kao i 5G antivibracione sposobnosti.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)200
Izlazni napon (V)36
Struja (A)5.9
Dužina (mm)215
Širina (mm)115
Visina (mm)30
Težina (g)660
Radna temperatura (°C)-25...+70°C
Serija napajanjaLRS
Šifra proizvođačaLRS-200-36
Ključne reči proizvoda
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Oslonac za vođice SK16
Stojeći oslonac za vođice prečnika 16mm tipa SK - SK16 za montažu na površinu koja je paralelna sa vođicom
Dostupnost: Na stanju
35.714 RSD sa PDV-om
Kolica za profilisanu šinu GD15NA
Dostupnost: Na stanju
Mikro Prekidač
Mikro prekidač, koristi se kao krajnji - granični prekidač.
Linearni ležaj sa kućištem SBR16UU
Rasečeni linearni kuglični ležaj u aluminijumskom kućištu za laku i jednostavnu montažu.
Oslonac za vođice SHF16
Ležeći oslonac za vođice prečnika 16mm tipa SHF - SHF16 za montažu na površinu koja je normalna u odnosu na vođicu