Proizvodi označeni sa 'lrs-200-36'
View as Mreža Lista
Sortirano po
Napajanje Mean Well LRS-200-36 200W 36V
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-200-36 niskoprofilne serije LRS od 200W, izlaznog napona 36V i maksimalne struje do 5.9A. Garancija 3 godine.