Proizvodi označeni sa 'lrs-100-24'
View as Mreža Lista
Sortirano po
Napajanje Mean Well LRS-100-24 100W 24V
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-100-24 niskoprofilne serije LRS od 100W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 4.5A. Garancija 3 godine.