Napajanje Mean Well LRS-100-36 100W 36V
Proizvođač: Mean Well
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-100-36 niskoprofilne serije LRS od 100W, izlaznog napona 36V i maksimalne struje do 2.8A. Garancija 3 godine.
Stanje: Ima na stanju
335.714 RSD sa PDV-om
i h
Mean Well LRS-100 100W AC/DC Napajanje sa jednim izlazom je zatvoreno jednoizlazno prekidačko napajanje sa 30mm niskoprofilnim dizajnom. Sa ulaznom naizmeničnom strujom od 115 ili 230 volti (podešava se pomoću prekidača), cela serija napajanja omogućava izlaznu jednosmernu struju od 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, and 48V. LRS-100 ima visoku efikasnost do 90%. Mrežasto metalno kućište sa poboljšanim transferom toplote omogućava LRS-100 napajanjima opseg radne temperature od -30ºC to +70ºC sa punim opterećenjem bez ventilatora. Sa potrošnjom u radu bez opterećenja manjom od 0.75W, LRS-100 krajnjim sistemima obezbeđuje zadovoljenje visokih energetskih standarda. LRS-100 ima kompletne zaštitne funkcije kao i 5G antivibracione sposobnosti.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)100
Izlazni napon (V)36
Struja (A)2.8
Dužina (mm)129
Širina (mm)97
Visina (mm)30
Težina (g)340
Radna temperatura (°C)-30...+70°C
Serija napajanjaLRS
Šifra proizvođačaLRS-100-36
Ključne reči proizvoda
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Zupčasti kaiš HTD 3M širine 9mm
Remen 9HTD3M PU sa otvorenim krajem, od poliuretana sa čeličnim nitima, profil HTD, korak zuba 3mm, širina kaiša 9mm
Dostupnost: Na stanju
57.143 RSD sa PDV-om
TB6600 Drajver za step motore do 4.0A
Ekonomični drajver za step motore klase NEMA 17 i NEMA 23 do 4.0A sa SMD verzijom TB6600 čipa.
Dostupnost: Na stanju
Step Motor NEMA 17 42x48, 1.68A, 4.4kg.cm
NEMA 17 Step motor dimenzija 42x48mm, struje do 1.68A i obrtnog momenta do 4.4 kg.cm