Napajanje Mean Well LRS-100-24 100W 24V
Proizvođač: Mean Well
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-100-24 niskoprofilne serije LRS od 100W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 4.5A. Garancija 3 godine.
Stanje: Ima na stanju
250.000 RSD sa PDV-om
i h
Mean Well LRS-100 100W AC/DC Napajanje sa jednim izlazom je zatvoreno jednoizlazno prekidačko napajanje sa 30mm niskoprofilnim dizajnom. Sa ulaznom naizmeničnom strujom od 115 ili 230 volti (podešava se pomoću prekidača), cela serija napajanja omogućava izlaznu jednosmernu struju od 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, and 48V. LRS-100 ima visoku efikasnost do 90%. Mrežasto metalno kućište sa poboljšanim transferom toplote omogućava LRS-100 napajanjima opseg radne temperature od -30ºC to +70ºC sa punim opterećenjem bez ventilatora. Sa potrošnjom u radu bez opterećenja manjom od 0.75W, LRS-100 krajnjim sistemima obezbeđuje zadovoljenje visokih energetskih standarda. LRS-100 ima kompletne zaštitne funkcije kao i 5G antivibracione sposobnosti.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)100
Izlazni napon (V)24
Struja (A)4.5
Dužina (mm)129
Širina (mm)97
Visina (mm)30
Težina (g)340
Radna temperatura (°C)-30...+70°C
Serija napajanjaLRS
Šifra proizvođačaLRS-100-24
Ključne reči proizvoda
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Zupčasti kaiš T5 širine 25mm
Remen 25T5 PU sa otvorenim krajem, od poliruetana sa čeličnim nitima, profila T5, korak zuba 5mm širina kaiša 25mm
Dostupnost: Na stanju
114.286 RSD sa PDV-om
Kabl 4x1.5 PVC, širmovan, crni, za primenu u nosačima kablova
Dostupnost: Na stanju
Kabl 6x0.25 PVC, signalni, sivi
Dostupnost: Nema na stanju
Nosač kablova 25x57
Plastični energetski lanac 25x57 sa unutrašnjim otvorom dimenzija 25x57mm, spoljnih dimenzija 40x77mm, radijus savijanja R55, sa mogućnošću otvaranja na člancima i sa unutrašnje i sa spoljašnje strane. Šlep kabl je dužine 1m i isporučuje se sa krajnjim konektorima.
Zupčasti kaiš HTD 3M širine 9mm
Remen 9HTD3M PU sa otvorenim krajem, od poliuretana sa čeličnim nitima, profil HTD, korak zuba 3mm, širina kaiša 9mm