Napajanje Mean Well LRS-100-48 100W 48V
Proizvođač: Mean Well
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-100-48 niskoprofilne serije LRS od 100W, izlaznog napona 48V i maksimalne struje do 2.3A. Garancija 3 godine.
Stanje: Ima na stanju
335.714 RSD sa PDV-om
i h
Mean Well LRS-100 100W AC/DC Napajanje sa jednim izlazom je zatvoreno jednoizlazno prekidačko napajanje sa 30mm niskoprofilnim dizajnom. Sa ulaznom naizmeničnom strujom od 115 ili 230 volti (podešava se pomoću prekidača), cela serija napajanja omogućava izlaznu jednosmernu struju od 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, and 48V. LRS-100 ima visoku efikasnost do 90%. Mrežasto metalno kućište sa poboljšanim transferom toplote omogućava LRS-100 napajanjima opseg radne temperature od -30ºC to +70ºC sa punim opterećenjem bez ventilatora. Sa potrošnjom u radu bez opterećenja manjom od 0.75W, LRS-100 krajnjim sistemima obezbeđuje zadovoljenje visokih energetskih standarda. LRS-100 ima kompletne zaštitne funkcije kao i 5G antivibracione sposobnosti.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)100
Izlazni napon (V)48
Struja (A)2.3
Dužina (mm)129
Širina (mm)97
Visina (mm)30
Težina (g)340
Radna temperatura (°C)-30...+70°C
Serija napajanjaLRS
Šifra proizvođačaLRS-100-48
Ključne reči proizvoda
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Step Motor NEMA 17 42x34, 1.33A, 2.2kg.cm
NEMA 17 Step motor dimenzija 42x34mm, struje do 1.33A i obrtnog momenta do 2.2 kg.cm