Napajanje Mean Well LRS-150-48 150W 48V
Proizvođač: Mean Well
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-150-48 niskoprofilne serije LRS od 150W, izlaznog napona 48V i maksimalne struje do 3.3A. Garancija 3 godine.
Stanje: Ima na stanju
421.429 RSD sa PDV-om
i h
Mean Well LRS-150 150W AC/DC Napajanje sa jednim izlazom je zatvoreno jednoizlazno prekidačko napajanje sa 30mm niskoprofilnim dizajnom. Sa ulaznom naizmeničnom strujom od 115 ili 230 volti (podešava se pomoću prekidača), cela serija napajanja omogućava izlaznu jednosmernu struju od 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, and 48V. LRS-150 ima visoku efikasnost do 90%. Mrežasto metalno kućište sa poboljšanim transferom toplote omogućava LRS-150 napajanjima opseg radne temperature od -30ºC to +70ºC sa punim opterećenjem bez ventilatora. Sa potrošnjom u radu bez opterećenja manjom od 0.75W, LRS-150 krajnjim sistemima obezbeđuje zadovoljenje visokih energetskih standarda. LRS-150 ima kompletne zaštitne funkcije kao i 5G antivibracione sposobnosti.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)150
Izlazni napon (V)48
Struja (A)3.3
Dužina (mm)159
Širina (mm)97, 30
Težina (g)480
Radna temperatura (°C)-30~+70
Serija napajanjaLRS
Šifra proizvođačaLRS-150-48
Ključne reči proizvoda
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Napajanje Mean Well LRS-150-24 150W 24V
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-150-24 niskoprofilne serije LRS od 150W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 6.5A. Garancija 3 godine.
Dostupnost: Na stanju
321.429 RSD sa PDV-om
Kolica za profilisanu šinu MGN12C
Dostupnost: Na stanju
Profilisana šina MGN12
Napajanje Mean Well MDR-10-24 10W 24V
Napajanje za DIN šinu Mean Well MDR-10-24 serije HDR od 10W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 0.42A. Garancija 3 godine.
XB Spojnica D25 L30 8x12
Aluminijumska spojnica steznog tipa sa crvenim umetkom, prečnika 25mm i dužine 30mm, sa rupama od 8mm i 12mm.