Proizvodi označeni sa 'lrs-150-48'
View as Mreža Lista
Sortirano po
Napajanje Mean Well LRS-150-48 150W 48V
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-150-48 niskoprofilne serije LRS od 150W, izlaznog napona 48V i maksimalne struje do 3.3A. Garancija 3 godine.