Napajanje Mean Well LRS-150-24 150W 24V
Proizvođač: Mean Well
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-150-24 niskoprofilne serije LRS od 150W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 6.5A. Garancija 3 godine.
Stanje: Ima na stanju
321.429 RSD sa PDV-om
i h
Mean Well LRS-150 150W AC/DC Napajanje sa jednim izlazom je zatvoreno jednoizlazno prekidačko napajanje sa 30mm niskoprofilnim dizajnom. Sa ulaznom naizmeničnom strujom od 115 ili 230 volti (podešava se pomoću prekidača), cela serija napajanja omogućava izlaznu jednosmernu struju od 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, and 48V. LRS-150 ima visoku efikasnost do 90%. Mrežasto metalno kućište sa poboljšanim transferom toplote omogućava LRS-150 napajanjima opseg radne temperature od -30ºC to +70ºC sa punim opterećenjem bez ventilatora. Sa potrošnjom u radu bez opterećenja manjom od 0.75W, LRS-150 krajnjim sistemima obezbeđuje zadovoljenje visokih energetskih standarda. LRS-150 ima kompletne zaštitne funkcije kao i 5G antivibracione sposobnosti.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)150
Izlazni napon (V)24
Struja (A)6.5
Dužina (mm)159
Visina (mm)97
Širina (mm)30
Težina (g)480
Radna temperatura (°C)-30~+70
Serija napajanjaLRS
Šifra proizvođačaLRS-150-24
Ključne reči proizvoda
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
TB6600 Drajver za step motore do 4.0A
Ekonomični drajver za step motore klase NEMA 17 i NEMA 23 do 4.0A sa SMD verzijom TB6600 čipa.
Dostupnost: Na stanju
114.286 RSD sa PDV-om
Oslonac za vođice SHF16
Ležeći oslonac za vođice prečnika 16mm tipa SHF - SHF16 za montažu na površinu koja je normalna u odnosu na vođicu
Dostupnost: Na stanju
Crevo za ulje od 4mm
Crevo za ulje od 4mm. Cena je po metru.
Pneumatska brza spojka PC6-M6*1.25
Pneumatski brzi konektor PC6-M6 * 1.25 za crevo prečnika 6mm i navoj M6.