Proizvodi označeni sa 'lrs-150-24'
View as Mreža Lista
Sortirano po
Napajanje Mean Well LRS-150-24 150W 24V
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-150-24 niskoprofilne serije LRS od 150W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 6.5A. Garancija 3 godine.