Napajanje Mean Well XLG-150-12-A 150W 12V
Proizvođač: Mean Well
XLG LED napajanje u metalnom kućištu Mean Well XLG-150-12-A od 150W, konstanta izlazna snaga, PFC, na 12V i IP67 nivoom zaštite za primenu i u najzahtevnijim spoljnim i vlažnim uslovima. Garancija 5 godina.
Popust na količinu
Količina
1-4
5-9 (5%)
10-19 (10%)
20+ (15%)
Cena
514.286 RSD
488.571 RSD
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)150
Izlazni napon (V)12
Struja (A)10
Dužina (mm)191
Širina (mm)63
Visina (mm)37.5
Težina (g)740
Radna temperatura (°C)-25...+65°C