Napajanje Mean Well SLD-150-24 150W 24V Slim
Proizvođač: Mean Well
LED napajanje u plastičnom kućištu Mean Well SLD-150-24 izlazne snage od 150W sa konstantnim naponom od 24V i konstantnom strujom u slim kućištu za ugradnju u ograničenom prostoru. Garancija 3 godine.
Popust na količinu
Količina
1-4
5-9 (5%)
10-19 (10%)
20+ (15%)
Cena
614.286 RSD
583.571 RSD
Dokumenti za preuzimanje
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)150
Izlazni napon (V)24
Struja (A)6.3
Dužina (mm)330
Širina (mm)35
Visina (mm)22
Težina (g)206
Radna temperatura (°C)-25...+85°C