Napajanje Mean Well NDR-120-24 120W 24V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well NDR-120-24 serije NDR od 120W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 5A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)120
Izlazni napon (V)24
Struja (A)5
Dužina (mm)113.5
Širina (mm)40
Visina (mm)125.2
Težina (g)600
Radna temperatura (°C)-20...+70°C
Serija napajanjaNDR
Šifra proizvođačaNDR-120-24
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Rotacioni enkoder 100ppr, NPN, 5-24V
Rotacioni fotoelektrični inkrementalni AB dvofazni enkoder[5V-24V] sa 100 impulsa po obrtaju, ulazni napon je od 5 do 24V, NPN. Prečnik osovine je 6mm, a spoljni prečnik enkodera je 38mm. Maksimalna mehanička brzina: 5000 o/min, frekvencija: 30KHz. Dužina kabla: 2m.
Dostupnost: Na stanju
285.714 RSD sa PDV-om
Stezna elastična spojnica RB D25 L30 6.35x10
Aluminijumska elastična spojnica steznog tipa, prečnika 25mm i dužine 30mm, sa rupama od 6.35mm i 10mm.