Napajanje Mean Well LRS-150-36 150W 36V
Proizvođač: Mean Well
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-150-36 niskoprofilne serije LRS od 150W, izlaznog napona 36V i maksimalne struje do 4.3A. Garancija 3 godine.
Stanje: Ima na stanju
421.429 RSD sa PDV-om
i h
Mean Well LRS-150 150W AC/DC Napajanje sa jednim izlazom je zatvoreno jednoizlazno prekidačko napajanje sa 30mm niskoprofilnim dizajnom. Sa ulaznom naizmeničnom strujom od 115 ili 230 volti (podešava se pomoću prekidača), cela serija napajanja omogućava izlaznu jednosmernu struju od 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, and 48V. LRS-150 ima visoku efikasnost do 90%. Mrežasto metalno kućište sa poboljšanim transferom toplote omogućava LRS-150 napajanjima opseg radne temperature od -30ºC to +70ºC sa punim opterećenjem bez ventilatora. Sa potrošnjom u radu bez opterećenja manjom od 0.75W, LRS-150 krajnjim sistemima obezbeđuje zadovoljenje visokih energetskih standarda. LRS-150 ima kompletne zaštitne funkcije kao i 5G antivibracione sposobnosti.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)150
Izlazni napon (V)36
Struja (A)4.3
Dužina (mm)159
Širina (mm)97, 30
Težina (g)480
Radna temperatura (°C)-30~+70
Serija napajanjaLRS
Šifra proizvođačaLRS-150-36
Ključne reči proizvoda
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Konektor GX12-2
Konektor za montažu na šasiju GX12 sa 2 pina.
Dostupnost: Na stanju
21.429 RSD sa PDV-om
Konektor GX12-4, za konekciju kablova
Konektor za povezivanje kablova GX12 sa 4 pina.
Dostupnost: Na stanju
Zupčasti kaiš HTD 3M širine 15mm