Proizvodi označeni sa 'lrs-150-36'
View as Mreža Lista
Sortirano po
Napajanje Mean Well LRS-150-36 150W 36V
Prekidačko napajanje u kućištu Mean Well LRS-150-36 niskoprofilne serije LRS od 150W, izlaznog napona 36V i maksimalne struje do 4.3A. Garancija 3 godine.