Napajanje Mean Well HDR-100-24 100W 24V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well HDR-100-24 serije HDR od 100W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 3.83A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)100
Izlazni napon (V)24
Struja (A)3.83
Dužina (mm)54.5
Širina (mm)70
Visina (mm)90
Težina (g)270
Radna temperatura (°C)-30...+70°C
Serija napajanjaHDR
Šifra proizvođačaHDR-100-24
Klijenti koji su kupili ovaj proizvod su kupovali i sledeće
Nosač kablova 25x57 poluzatvoren
Plastični energetski lanac 25x57 sa unutrašnjim otvorom dimenzija 25x57mm, spoljnih dimenzija 40x77mm, radijus savijanja R55, sa mogućnošću otvaranja na člancima i sa unutrašnje i sa spoljašnje strane. Šlep kabl je dužine 1m i isporučuje se sa krajnjim konektorima.
Dostupnost: Na stanju
171.429 RSD sa PDV-om
XB Spojnica D30 L40 14(K)x12
Aluminijumska spojnica steznog tipa sa crvenim umetkom, prečnika 30mm i dužine 40mm, sa rupama od 14mm sa urezom za kajlu i 12mm.