Napajanje Mean Well MDR-100-24 100W 24V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well MDR-100-24 serije MDR od 100W, izlaznog napona 24V i maksimalne struje do 4.0A. Garancija 3 godine.
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)100
Izlazni napon (V)24
Struja (A)4
Dužina (mm)100
Širina (mm)55
Visina (mm)90
Težina (g)420
Radna temperatura (°C)-20...+70°C