Remenica 15-2GT-20T-6.35B
Remenica 15-2GT-20T-6.35B
Remenica za kaiš 2GT širine 15mm od 20 zuba i sa rupom od 6.35mm
Stanje:
Ima na stanju
71.429 RSD sa PDV-om
Qty:
i
h
Dodaj u korpu
Specifikacija proizvoda
Profil kaiša
GT
Korak zuba
2mm
Širina kaiša
15mm
Broj zuba
20
Rupa
6.35mm