Napajanje Mean Well XTR-960-48 960W 48V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well XTR-960-48 serije XTR od 960W, ulaznog napona od 320-600VAC, izlaznog napona od 48V i maksimalne struje do 20A. Garancija 3 godine.
Dokumenti za preuzimanje
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)960
Izlazni napon (V)48
Struja (A)20
Dužina (mm)125
Širina (mm)96
Visina (mm)125.2
Težina (g)2180
Radna temperatura (°C)-40...+85°C