Napajanje Mean Well XTR-960-24 960W 24V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well XTR-960-24 serije XTR od 960W, ulaznog napona od 320-600VAC, izlaznog napona od 24V i maksimalne struje do 40A. Garancija 3 godine.
Dokumenti za preuzimanje
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)960
Izlazni napon (V)24
Struja (A)40
Dužina (mm)125
Širina (mm)96
Visina (mm)125.2
Težina (g)2180
Radna temperatura (°C)-40...+85°C