Napajanje Mean Well XTR-480-48 480W 48V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well XTR-480-48 serije XTR od 480W, ulaznog napona od 320-600VAC, izlaznog napona od 48V i maksimalne struje do 10A. Garancija 3 godine.
Dokumenti za preuzimanje
Specifikacija proizvoda
Snaga (W)480
Izlazni napon (V)48
Struja (A)10
Dužina (mm)125
Širina (mm)63
Visina (mm)125.2
Težina (g)1180
Radna temperatura (°C)-40...+85°C