Napajanje Mean Well XTR-240-48 240W 48V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well XTR-240-48 serije XTR od 240W, ulaznog napona od 320-600VAC, izlaznog napona od 48V i maksimalne struje do 5A. Garancija 3 godine.
Snaga (W)240
Izlazni napon (V)48
Struja (A)5
Težina (g)990
Radna temperatura (°C)-40...+85°C