Napajanje Mean Well XTR-240-24 240W 24V
Proizvođač: Mean Well
Napajanje za DIN šinu Mean Well XTR-240-24 serije XTR od 240W, ulaznog napona od 320-600VAC, izlaznog napona od 24V i maksimalne struje do 10A. Garancija 3 godine.
Snaga (W)240
Izlazni napon (V)24
Struja (A)10
Težina (g)990
Radna temperatura (°C)-40...+85°C